Кошик
23 відгуків

Шпон натуральний Екзотичний

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Шпон з екзотичних порід дерева   натуральний матеріал, з допомогою якого створюється меблі, що відрізняється не тільки відмінними експлуатаційними характеристиками, але і привабливим оригінальним зовнішнім виглядом. При правильній обробці з нього можна створювати дійсно унікальні вироби, які стануть справжньою родзинкою дизайну.

Придбати екзотичний шпон можна на сторінці інтернет-магазину K&V group оптом і в роздріб. Компанія співпрацює тільки з відомими виробниками, які використовують у процесі створення сучасне обладнання, впроваджують інноваційні технології, дотримуються стандартів якості. В результаті клієнт отримує матеріал ідеальної якості, з відмінними експлуатаційними характеристиками. Натуральний екзотичний шпон володіє визначеними відмінними рисами.

 

Натуральний екзотичний шпон оптом і в роздріб

Відмітні особливості екзотичного шпону:

  • Покриття з нього виглядає натурально.
  • Є можливість підібрати матеріал з різноманітних варіантів: ебена, берези, дуба, ясена, горіха, махагон, кото, сапеле, тополі, — в підбірці тільки найпопулярніші різновиди.
  • Доступні різні розміри аркушів для зручної обробки.
  • На представленої продукції немає дефектів і сучків.
  • Матеріали безпечні для навколишнього середовища.

На сторінці інтернет-магазину екзотичний шпон з цінних порід дерева  пропонується в різних кольорах.

 

Шпон з цінних екзотичних порід дерева

Натуральний екзотичний шпон відрізняється легкістю обробки. Завдяки міцності представлений матеріал з цінних порід дерева може піддаватися будь-яких її видів. Це один з універсальних варіантів, за допомогою якого можна створювати різні меблеві конструкції, покривати будь-які поверхні. 

Шпон из экзотических пород дерева отличается от других материалов уникальным непревзойденным дизайном, с помощью которого изделия из него будут привлекать внимание. Готовая мебель выделяется практичностью и длительным сроком эксплуатации, благодаря его уникальным свойствам.

Универсальный долговечный материал приобрести в Украине можно на странице интернет-магазина. На все изделия предлагается возможность приобретения оптом и в розницу, а также доступная стоимость.

Серед переваг замовлення в компанії не можна не відзначити оперативність доставки, якісне обслуговування. Завдяки індивідуальному підходу у процесі оформлення набуття клієнт гарантовано отримає рішення проблеми будь-якої складності.

Шпон от компании "K&V group"
+380682331537
+380666590146
Україна Дніпропетровська область Дніпро ул.Журналистов 9Ж